25 Ağustos 2015 Salı

Bir Arzu Okay Şiiri

                                              
                                                Hayatım ruj imgesi sinema hazzı şimdi                                                                                      Hüseyin Alemdar

       

                                                                               Arzu Okay'a;Mavi, benden dört bin tl kredi çekmemi istedi; Doktorİrem'in verdiği koltukta otururken. Kalçamı onun eline verdim, sıkmasını istedim. Penisini tuttum elimle de. "Bir şey hissediyor musun?" dedim. Tepki yoktu. Elini kalçamdan çektim. Kalbime koydum. "Bak nasıl atıyor gördün mü, işte seninle benim aramdaki fark bu, o parayı sana verirsem sen orospu olmuş olursun ve ben orospularla yatmıyorum" dedim. 
Hissetmiyormuş. "Ama askerde yapmıştım,,," uzatmadım. "Askerde eşek bile sikiyorlar" dedim. Yüzü masum kokuyordu. Jerry geldi bir ara hatta. "He is my father's friend." Uykuluydu Jerry. "He has funny face." dediydi ertesi güne. Mavi gözleri funny face yapıyormuş bak gördün mü, 
Odaya çektim, uzandık. Yapmak istedi. Ben de. Ağzıma aldım. Küçüktü. Eliyle başımı tuttu. Çekti ağzımı penisinden. "Nasıl yapılıyor, göster" dedi. Sesi türkü kokuyordu, köylerde çocukları görmesin diye kadına çullanan gübreli erkek kokuyordu. Yanağını öptüm. Terliydi. "Kendini zorlama. Hiç yapmadın değil mi?" Başını eğdi. Yalan söylemişti. Demek ki buralarda böyle oluyormuş, para için erkek sikmek, eşekten farksız bir şekilde. Zooerkekfili. "Hayır istiyorum" dedi. "Tamam, ama ilk ve son olacak, bir daha asla yapmayacağım senle." Domaldım. Küçüğüyle içime girdi. Bir anda. Çok acıdı. İttim. "Salak, siktiğin eşekler gibi mi sandın götümü." Tokat attım. Sigara yaktım. Orospuca. "Uzan." Sigaradan bir çektim. Ona verdim. Uzandı. Elini aldım, üstüne çıktım. Sigarayı aldım, dumanı onun üzerine üfledim. "Kalçalarımı sık, hissetmesen de sık" dedim. Bekledi. Yastığı sıkar gibi sıkıyordu kalçamı. "Serin sulardayız, sabah denizi gibi yüzdür şimdi elini kalçamda" sigara içiyordum. Güldü. Eli vücudumda gezerken. Ben de. Sigarayı istedi. Bir anda üstüme çıkmak istedi. " Dur" dedim. "Hazırsın herhalde". Sırt üstü döndüm. Bacaklarımı açtım. Islak mendili iki parmağıma sarıp götüme soktum. Dibine kadar. Temizlemek için. Tedbir için. Temizdi. Krem sürdüm sonra. Koktu güzel. O gömlekliydi. Altı hazırdı. Elini aldım. Yaladım. Islak mendili iki parmağına sardım. Götüme soktum. "Şimdi, bekle, parmağının uçlarını kıvır ve çek" dedim. Yaptı. "Parmaklarını itele şimdi, yavaş, bir itele geri çek" Sigarayı az önce kullandığım ıslak mendilde söndürdüm. Yüzüne baktım. Gülüyordu. Altına baktım. Ereksiyondaydı. Götüm ıslanmaya başladı. Sigara yaktırdım. "Ağzında dursun sigara" dedim. "Elinle yaptığını oranla yap" dedim. Girdi. "Bekle." Beklerken zorlandığını hissediyordum. "Bu pozisyonu ilk senle deniyorum, ahmet, kıymetini bil, sabret" dedim. Elim sigarayı aldı. Gülüyordu. "Yavaş yavaş ilerle, iki ilerle bir çek", aferin. Tam oturuna kadar dediklerimi yaptı. Komutantarık. Tam oturdu. Tek vücuttuk artık. Dudak dudağa öpüştük. Şaşırdım. Sigara diğer elimdeydi. Hızlanmıştı. Hızlandı. Hızlı hızlı gidip geldi. Gülüyordum. Kaşındırıyordu, acıtmıyordu. Elleriyle omzuma dokundu. Bacaklarım onun omzundaydı. Boynuma çöktü ağızlarıyla. Hırlıyordu. Terli ve pisti. Başımı yana çevirdim. Gözümü kıstım. Uzakta Yakup'la yapamadıklarımız vardı. Uzakta bir çocuk ölüyordu. Uzakta denizsiz martılar üşüyordu. "Ah! Ah!" Bitmişti. Ben orgazm olmadan o bitirmişti. Şaşırmadım. Düşüneseydi zaten uzaklarda bir çocuk ölmezdi. Bedenime çökmüştü. İçime boşalmıştı. Hemen kalktı. 
Mutfağa geçtik. Anlatmaya ihtiyacı vardı, yoksa kovacaktım onu. Bir zamanlar cezaevinde yattığını anlatıyordu. Parti cephe'den. Parti cephe'nin bizi sevmemesine rağmen; bizi kapitalizm artıkları olarak görmelerine rağmen dinledim onu, sevgili aptal parti cephe adına. Gönül borcu. DevrimciAbilerimize.


2 yorum: